Hyundai ilk defa yapıyor, gerçekten bu fiyata sıfır otomobil mi satacaklar?

Hyundai otomobil sektöründeki dengeleri değiştirecek bir hamleye imza atıyor.

Ufak otomobil isteyenlerin ilk tercihi genelde Hyundai i10 oluyor. Geniş donanım havuzu, uygun fiyat seçenekleri ile tüketicilerin ilgisini çeken i10, özellikle de hanımlar tarafından tercih konusu oluyor.

Hyundai i10‘un hanımlar tarafından ilgi görmesinin en önemli nedeni ise elbette ki kolay şekilde park edilmesi.

Bildiğiniz gibi Ankara, İstanbul ve İzmir gibi şehirlerde hem ulaşım hem de park ciddi bir sorun haline gelmiş durumda. Hal böyleyken Hyundai i10 gibi minimal tasarım yapısına sahip olan otomobiller de daha değerli hale geliyor.

Zira bu tarz otomobiller, en dar park alanlarına bile kolay şekilde sığıyor. Ayrıca söz konusu aracın ufak tasarımı, sıkışık trafiklerde de bir avantaj. Peki ama Hyundai i10‘un günümüzdeki donanım seçenekleri ve fiyatları ne durumda?

Bu fiyata ancak akülü araba veriyorlar! Hyundai i10 fiyat listesi!

Otomobil baz donanım seviyesinde 67 beygir gücünde olan 1.0 litrelik benzinli motor ve manuel şanzımanla beraber geliyor. Performans anlamında aracın elbette ki uçup kaçmasını bekleyemeyiz.

Yokuşlarda bayılmaması, Hyundai i10 için ciddi bir başarı olacaktır. Yakıt tüketimi ise ortalam değerlerde seyrediyor. Gelin şimdi modelin donanım seçenekleri ve fiyatlarını daha iyi görebileceğiniz fiyat listesini daha yakından inceleyelim.

1.0 MPI 67 PS Jump Benzin Manuel

Fiyatı: 835.000 TL

1.0 MPI 67 PS Jump Benzin AMT

Fiyatı: 885.000 TL

1.2 MPI 84 PS Style Benzin AMT

Fiyatı: 905.000 TL

1.2 MPI 84 PS Elite Çift Renk Benzin AMT

Fiyatı: 970.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir